Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9 - 19 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Blog
Jak prát Blackoutové závěsy?
Zatemňovací závěsy Blackout na míru jsou luxusním a zároveň praktickým doplňkem interiéru. Jejich vlastností je 100% světelná nepropustnost. Zatemň... číst celé
Co je kanafas a jak kanafas prát?
Český kanafas patří k tradici, na kterou můžeme být pyšní. Už ve středověku se kanafas tkal v každé rodině. Zprvu byl pouze pruhovaný a kostkovaný, v ... číst celé
Jak vyrobit domácí gel na praní a aviváž?
Příprava domácích ekologických přípravků, na praní prádla, není nijak složitá. Domácí přípravky na praní jsou vhodné zejména na bavlněný a lněný texti... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Mohlo by Vás zajímat

Elegantní oděvy | George-Rose | Atelier Splněný sen

Pod značkou George&Rose šijeme elegantní oděvy na míru ve všech, i nadměrných velikostech. Nejvíce jste si, milé ženy, oblíbily šaty návrhů Růženy Košťákové. Oděvy šijeme na míru Vaší postavy. Vlastní konstrukce střihů. Využijte službu Osobní krejčí do domu.

Navštivte náš e-shop  Oděvy na míru | George-Rose | Atelier Splněný sen

 

Chalupy, jako malované

Chalupy | Atelier Splněný sen

Kniha návrhů, našich autorských kolekcí, pro Vaši inspiraci!

Vyrobeno v Čechách | Atelier Splněný sen

Vyrobily české ruce!

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Jak na ekologické praní

Jak na ekologické praní

Protože Vás zajímá, jak pečuji o kanafasové a lněné výrobky já, rozhodla jsem se, o své zkušenosti, s Vámi podělit.

Už jste se jistě dočetli, že jsem se zamilovala především do lnu. Mám tento přírodní režný materiál moc ráda, a tak doma máme lněné závěsy, ubrusy a prostírání aspímev povlečení ze lnu.

Jsme tak obklopeni přírodním materiálem, který nám vytváří příjemný domov. Tuto harmonii se snažím ničím nenarušit, a tak, v naší domácnosti, nejraději používám přírodní ekologické prací a čisticí prostředky.

Ráda si je také sama vyrobím. Není to nic složitého. Pokud chcete, naučím to i Vás.

Růžena Košťáková - Atelier Splněný sen

Nejnovější články
Jak na ekologické praní
Příprava domácích ekologických přípravků, na praní prádla, není nijak složitá. Domácí přípravky na praní jsou vhodné zejména na bavlněný a lněný textil (výrobky z kanafasu a lnu, bavlněného plátna, povlečení, prostěradla, utěrky, zástěry, ubrusy a prostírání, polštáře, přikrývky a ručníky).
Článků na stránku 102030
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz