Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Chalupy, jako malované

Kniha návrhů, našich autorských kolekcí, pro Vaši inspiraci!
.jpg)
Vyrobily české ruce!
- Úvod
- Textil do kuchyně
- Lněný pytlík na chleba
Lněné pytlíky pro čerstvé pečivo

Lněný pytlík na chleba a pečivo
je skvělou volbou pro Vaše stolování.
V pytlíku ze lnu
chleba neplesniví, zůstane chutný po delší dobu.
Ve lněném pytlíku můžete pečivo nejen uchovávat, ale také servírovat. Lněný pytlík, ze kterého vykukují čerstvé krajíce chleba, je chloubou na prostřeném stolu.
Plátěný pytlík ze 100% lnu
je ušitý z přírodní lněné tkaniny, která neobsahuje toxické látky, ani barviva. Dobře odvádí vlhkost, je přirozeně antibakteriální a prodyšná. Chleba se ve lněném pytlíku prostě cítí skvěle.
Lněný pytlík je pevný, neroztrhne se. Uzavírá se stažením šňůrky. Chleba je v něm chráněn proti nečistotám a vysypání. Je ekologický a vydrží několik let. Chléb ve lněném pytlíku je vhodné uložit do chlebníku z přírodního materiálu.
Lněný pytlík vyrábíme na zakázku pro každého zákazníka, až po obdržení objednávky.
Vyberte si barvu lněného materiálu dle vlastního výběru.
Nejste si jisti barvou? Na vyžádání Vám pošleme vzorky látek.
Sníte o hezkém textilu a potřebujete poradit?
Naše služba Interiérový specialista do domu je tu pro Vás! Přijedeme za Vámi, přivezeme sebou vzorky materiálů na záclony a závěsy, poradíme s výběrem, záclony a závěsy zaměříme a ušijeme.
Šitím závěsů a bytového textilu se zabýváme již od roku 2010.
Materiál
Šijeme pro Vás z kvalitního materiálu. Můžete vybírat ze široké nabídky - přes 2000 vzorů a druhů. Nešijeme z levných čínských materiálů. Ty sice mají konkurenceschopné ceny, ale nesplňují všechny předpoklady kvality.
Neustále vymýšlíme nové, zajímavé designy, abychom dodali každému interiéru jedinečný charakter a uspokojili přání našich zákazníků.
Nabízíme zakázkové šití. Na lemování záclon používáme velmi kvalitní lemovky českého výrobce, na výzdobu stužky a krajky české a německé výroby. Záclonové tkalouny jsou také české výroby. Vyrobíme Vám jedinečné neokoukané závěsy a záclony na míru Vašemu interiéru.
Na našem blogu se dočtete, jak prát a žehlit pytlík ze lnu a také jak si vyrobit ekologické prací prostředky.
Ušito v Čechách.
Podporujeme české výrobce. K výrobě používáme především materiál vyrobený v Česku.
- TOP produkt
















