- Štítky blogu
- závěsy
- len
- venkovský styl
- kanafas
- interiér
- lněná utěrka
- atelier Splněný sen
- bytový textil
- žehlení
- šití na míru
- domácí
- voál
- recept
- záclony
- praní
- chalupa
- zatemňovací závěsy
- do chalupy
- lněný pytlík
- blackout
- údržba
- výroba
- gel
- na chalupu
- na praní
- aviváž
- postup
- použití
- český kanafas
- co je kanafas
- jak kanafas prát.
- co z kanafasu ušít
- údržba textilu
- použití materiálů
- praní lněného textilu
- prací symboly
- špaldové slupky
- pohankové slupky
- duté vlákno
- molitan
- teflon
- organza
- žakár
- složení materiálu
- výrobky ze lnu
- použití textilu
- materiály
- složení materiálů
- metráž kanafas
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Pod značkou George&Rose šijeme elegantní oděvy na míru ve všech, i nadměrných velikostech. Nejvíce jste si, milé ženy, oblíbily šaty návrhů Růženy Košťákové. Oděvy šijeme na míru Vaší postavy. Vlastní konstrukce střihů. Využijte službu Osobní krejčí do domu.
Chalupy, jako malované
Kniha návrhů, našich autorských kolekcí, pro Vaši inspiraci!
Vyrobily české ruce!
Toulání se starými časy.
V dnešní době je velmi oblíbený skandinávský styl nebo Provence. Je to proto, že se navracíme k přírodním materiálům, které nás svou kvalitou a krásou stále oslovují, stejně tak, jako naše předky. Provence i skandinávský styl, jsou romantické styly bez zbytečných kudrlinek. Jednoduché, z přírodních materiálů, v jemných pastelových tónech, zdobené květy.
Hodí se prakticky do všech interiérů. Nejhezčí jsou ve spojení se dřevem, které je v interiérech oblíbené nejen v jižní Francii nebo skandinávských zemích, ale také u nás.
I v Čechách máme své tradice a vracíme se stále častěji k moudrosti našich předků, kteří žili v harmonii s přírodou a využívali přírodních materiálů ve svém každodenním životě.
Do dnešní doby se nám zachovalo mnoho krásných chalup, o které s láskou pečujeme a citlivě je zkrášlujeme.
I nám se líbí stará stavení a proto jsme vytvořili kolekci závěsů a doplňků ve venkovském stylu.Závěsy a doplňky jsou šité z kvalitní bavlněné nebo lněné tkaniny, velmi podobné té, kterou používaly už naše babičky. V nabídce máme tuto látku v mnoha barvách a vzorech, které mezi sebou kombinujeme a doplňujeme je krajkou a ručně šitými růžičkami. Závěsy a bytové doplňky z naší staročeské venkovské kolekce nejsou určeny pouze k zútulnění chalup, ale mohou být použity i v interiérech dnešní doby. Zjednodušeně řečeno, všude tam, kde byste použili skandinávský styl nebo Provence.
Růžena Košťáková - Atelier Splněný sen